a
892

MERCEDES BENZ E200 CDI

Typ/Wersja: osobowy / sedan
Rocznik: 2008
Data rejestracji: 13.02.2009
Przegląd: -
Ubezpieczenie: -
Przebieg w km: 172436 km
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 136 KM (99.96kW)
Pojemność: 2148 cm3
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Kolor: żółty
Liczba drzwi: 4

Pojazd powindykacyjny znajduje się na parkingu strzeżonym firmy FAMAT Serwis w Słomczynie 70 k/Grójca. Dokumenty pojazdu: brak - zaświadczenie z Wydz.Kom. , 1 kluczyk. Informacja o stanie technicznym pojazdu znajduje się w ocenie technicznej dostępnej przy ogłoszeniu. Oględziny pojazdu możliwe tylko w dni powszednie w godz.9-15. W przypadku pytań prosimy dzwonić na nr tel. 785 908 461 lub 691 965 501. Pojazd uszkodzony, zdekompletowany. Podana w ogłoszeniu cena jest kwotą brutto.

Skontaktuj się z nami odnośnie tego auta

Do końca licytacji 1 dni
Data zakończenia: 29.01.2021 10:00
Cena wywoławcza: PLN
Cena Kup Teraz: 6 000 PLN
Faktura: Vat-Marża
Liczba osób, które obejrzały stronę: 93
Liczba wyświetleń: 378
Status: Trwa

Parking/miejsce postoju

FAMAT Serwis Słomczyn 70
05-600 Słomczyn

Idea Getin Leasing Słomczyn ul. Fabryczna 24
55-080 Pietrzykowice