BMW X5 E70 29130

862

Typ/Wersja: Samochód terenowy / X5 3.0d xDriveSkrzynia biegów: Automatyczna
Rocznik: 2007Moc: 211 KM (155.09kW)
Data rejestracji: 30/04/2008Pojemność: 2993 cm3
Przegląd: 11/03/2021Rodzaj paliwa: Olej napędowy
Ubezpieczenie: 15/04/2020 Kolor: Czarny metalik
Przebieg w km: 331818 kmLiczba drzwi: 5

Pojazd powindykacyjny znajduje się na parkingu strzeżonym firmy FAMAT Serwis, Słomczyn 70. Dokumenty pojazdu: dowód rejestracyjny, karta pojazdu, 2 kluczyki, książki serwisowej brak. Informacja o stanie technicznym pojazdu znajduje się w ocenie technicznej dostępnej przy ogłoszeniu. Diagnostyka komputerowa przeprowadzona po oględzinach rzeczoznawcy pozwoliła wykasować część błędów i ustalono następujące usterki: uszkodzony mechanizm przenoszenia napędu na 4 koła, uszkodzony silniczek hamulca ręcznego, uszkodzone 2 czujniki parkowania przód. Oględziny pojazdu na placu aktualnie są niemożliwe z powodu panującej pandemii. W przypadku pytań prosimy dzwonić na nr tel. 785906620.

Aktualna cena:
37 300,00 zł

Zaloguj się aby wziąć udział w licytacji

Do końca licytacji 8 dni
Data zakończenia: 15.06.2020 10:00
Cena wywoławcza: zł/brutto
Cena Kup Teraz: 37300 zł/brutto
Faktura: Vat-Marża
Liczba osób, które obejrzały stronę: 121
Liczba wyświetleń: 466
Status: Trwa