a
862

BMW X5 E70 29130

Typ/Wersja: Samochód terenowy / X5 3.0d xDrive
Rocznik: 2007
Data rejestracji: 30/04/2008
Przegląd: 11/03/2021
Ubezpieczenie: 15/04/2020
Przebieg w km: 331818 km
Skrzynia biegów: Automatyczna
Moc: 211 KM (155.09kW)
Pojemność: 2993 cm3
Rodzaj paliwa: Olej napędowy
Kolor: Czarny metalik
Liczba drzwi: 5

Pojazd powindykacyjny znajduje się na parkingu strzeżonym firmy FAMAT Serwis, Słomczyn 70. Dokumenty pojazdu: dowód rejestracyjny, karta pojazdu, 2 kluczyki, książki serwisowej brak. Informacja o stanie technicznym pojazdu znajduje się w ocenie technicznej dostępnej przy ogłoszeniu. Diagnostyka komputerowa przeprowadzona po oględzinach rzeczoznawcy pozwoliła wykasować część błędów i ustalono następujące usterki: uszkodzony mechanizm przenoszenia napędu na 4 koła, uszkodzony silniczek hamulca ręcznego, uszkodzone 2 czujniki parkowania przód. Oględziny pojazdu na placu aktualnie są niemożliwe z powodu panującej pandemii. W przypadku pytań prosimy dzwonić na nr tel. 785906620.

Skontaktuj się z nami odnośnie tego auta

Aukcja Zakończona
Do końca licytacji zakończona
Data zakończenia: 27.07.2020 12:00
Cena wywoławcza: PLN
Cena Kup Teraz: 35 800 PLN
Faktura: Vat-Marża
Liczba osób, które obejrzały stronę: 216
Liczba wyświetleń: 979
Status: Trwa

Parking/miejsce postoju

FAMAT Serwis Słomczyn 70
05-600 Słomczyn

Idea Getin Leasing Słomczyn ul. Fabryczna 24
55-080 Pietrzykowice