VW Crafter 35 37697

826

Typ/Wersja: Samochód dostawczy do 3.5t / 35 2.5 TDI Euro 4 Skrzynia biegów: Manualna 6-biegowa
Rocznik: 2006Moc: 109 KM (80.12kW)
Data rejestracji: 03/05/2007Pojemność: 2461 cm3
Przegląd: 29/09/2018Rodzaj paliwa: Olej napędowy
Ubezpieczenie: 10/2019 Kolor: Biały
Przebieg w km: 341827 kmLiczba drzwi: 4

Pojazd sprzedawany jako uszkodzony znajduje się na parkingu strzeżonym firmy Idea Getin Leasing w Pietrzykowicach koło Wrocławia przy ul. Fabryczna 24. Dokumenty pojazdu: dowód rejestracyjny, karta pojazdu, 1 kluczyk. Informacja o stanie technicznym pojazdu, uszkodzeniach znajduje się w ocenie technicznej dostępnej przy ogłoszeniu. Oględziny możliwe w dni powszednie w godz. 9-16. W przypadku pytań prosimy dzwonić na nr tel. 785906620 lub 785908461.

Aukcja Zakończona
Do końca licytacji zakończona
Data zakończenia: 15.11.2019 11:00
Cena wywoławcza: zł/brutto
Cena Kup Teraz: 10000 zł/brutto
Faktura: Vat
Liczba osób, które obejrzały stronę: 70
Liczba wyświetleń: 282
Status: Zakończona

10 000,00 zł
młody
2019-10-31 22:55:56.165689+01