AUDI A4 B8

757

Typ/Wersja: Samochód osobowy / Avant 2.0 TDISkrzynia biegów: Manualna 6-biegowa
Rocznik: 2010Moc: 143 KM (105.11kW)
Data rejestracji: 05/07/2010Pojemność: 1968 cm3
Przegląd: 08/05/2019Rodzaj paliwa: Olej napędowy
Ubezpieczenie: - Kolor: Czarny metalik
Przebieg w km: 296328 kmLiczba drzwi: 5

Pojazd powindykacyjny uszkodzony, zdekompletowany częściowo, brak silnika i skrzyni biegów, znajduje się na parkingu firmy Samochody Używane - Łukasz Piask w Gdańsku przy ul. Potokowa 10. Dokumenty pojazdu: dowód rejestracyjny, karty pojazdu brak - w trakcie uzyskiwania zaświadczenia z WK, książki serwisowej brak, 1 kluczyk. Ocena techniczna dostępna przy ogłoszeniu. W celu ustalenia oględzin prosimy dzwonić na nr tel. 785906620.

Aktualna cena:
17 900,00 zł

Zaloguj się aby wziąć udział w licytacji

Do końca licytacji 4 dni
Data zakończenia: 26.04.2019 09:00
Cena wywoławcza: zł/brutto
Cena Kup Teraz: 17900 zł/brutto
Faktura: Vat-Marża
Liczba osób, które obejrzały stronę: 241
Liczba wyświetleń: 599
Status: Trwa