RENAULT Magnum 460 DXi Euro 5

752

Typ/Wersja: Samochód ciężarowy pow. 3.5t / 460.19 T 4x2Skrzynia biegów: Manualna 16-biegowa
Rocznik: 2008Moc: 460 KM (338.10kW)
Data rejestracji: 04/02/2008Pojemność: 12777 cm3
Przegląd: -Rodzaj paliwa: Olej napędowy
Ubezpieczenie: 03/2019 Kolor: Biały
Przebieg w km: 0 kmLiczba drzwi: 2

Pojazd powindykacyjny uszkodzony, zdekompletowany częściowo, brak możliwości odczytu stanu licznika. Ciągnik siodłowy znajduje się na parkingu firmy FAMAT Serwis w Woli Krobowskiej. Dokumenty pojazdu: dowód rejestracyjny, karta pojazdu, książki serwisowej brak, 1 kluczyk. Ocena techniczna dostępna przy ogłoszeniu. W celu ustalenia oględzin prosimy dzwonić na nr tel. 785906620.

Aukcja Zakończona
Do końca licytacji zakończona
Data zakończenia: 17.09.2019 09:00
Cena wywoławcza: zł/brutto
Cena Kup Teraz: 19000 zł/brutto
Faktura: Vat
Liczba osób, które obejrzały stronę: 113
Liczba wyświetleń: 405
Status: Zakończona