RENAULT Premium 450 DXi Euro 5

751

Typ/Wersja: Samochód ciężarowy pow. 3.5t / 450.19 4x2 TSkrzynia biegów: Automatyczna 16-biegowa
Rocznik: 2007Moc: 450 KM (330.75kW)
Data rejestracji: 02/05/2007Pojemność: 10837 cm3
Przegląd: -Rodzaj paliwa: Olej napędowy
Ubezpieczenie: 03/2019 Kolor: Biały
Przebieg w km: 0 kmLiczba drzwi: 2

Pojazd powindykacyjny uszkodzony, zdekompletowany, brak możliwości odczytu stanu licznika. Ciągnik siodłowy znajduje się na parkingu firmy FAMAT Serwis w Woli Krobowskiej. Dokumenty pojazdu: dowód rejestracyjny, karta pojazdu, książki serwisowej brak, 1 kluczyk. Ocena techniczna dostępna przy ogłoszeniu. W celu ustalenia oględzin prosimy dzwonić na nr tel. 785906620.

Aktualna cena:
12 500,00 zł

Zaloguj się aby wziąć udział w licytacji

Do końca licytacji 10 dni
Data zakończenia: 05.04.2019 09:00
Cena wywoławcza: zł/brutto
Cena Kup Teraz: 12500 zł/brutto
Faktura: Vat
Liczba osób, które obejrzały stronę: 32
Liczba wyświetleń: 94
Status: Trwa