VOLKSWAGEN Crafter 35 TDi E5 3.5t

735

Typ/Wersja: Samochód dostawczy do 3.5t / Crafter 35 (15,5 m3)Skrzynia biegów: Manualna
Rocznik: 2013Moc: 136 KM (99.96kW)
Data rejestracji: 26/02/2013Pojemność: 1968 cm3
Przegląd: 15/03/2019Rodzaj paliwa: Olej napędowy
Ubezpieczenie: 02/2019 Kolor: Biały
Przebieg w km: 193028 kmLiczba drzwi: 4

Pojazd powindykacyjny sprzedawany jako uszkodzony - zerwany pasek rozrządu, znajduje się na parkingu strzeżonym firmy Idea Getin Leasing w Pietrzykowicach przy ul. Fabryczna 24. Dokumenty pojazdu: dowód rejestracyjny, karta pojazdu, książka serwisowa - brak, 1 kluczyk. Informacje o stanie technicznym pojazdu znajdują się w ocenie technicznej dostępnej przy ogłoszeniu. Oględziny możliwe w dni powszednie w godz. 9-16. W przypadku pytań prosimy dzwonić na nr tel. 502360562 lub 785906620.

Aukcja Zakończona
Do końca licytacji zakończona
Data zakończenia: 04.12.2019 14:13
Cena wywoławcza: zł/brutto
Cena Kup Teraz: 20000 zł/brutto
Faktura: Vat-Marża
Liczba osób, które obejrzały stronę: 244
Liczba wyświetleń: 847
Status: Zakończona