PEUGEOT Boxer 335 HDI Euro 5

693

Typ/Wersja: Samochód ciężarowy do 3.5t / L4Skrzynia biegów: Manualna 6-biegowa
Rocznik: 2016Moc: 150 KM (110.25kW)
Data rejestracji: 22/04/2016Pojemność: 2198 cm3
Przegląd: 22/04/2019Rodzaj paliwa: Olej napędowy
Ubezpieczenie: 23/04/2019 Kolor: Biały
Przebieg w km: 356080 kmLiczba drzwi: 2

Pojazd powindykacyjny znajduje się na parkingu strzeżonym firmy FAMAT Serwis - Słomczyn 70. Brak możliwości uruchomienia pojazdu, najprawdopodobniej uszkodzony rozrusznik. Dokumenty pojazdu - karta pojazdu, dowód rejestracyjny, 1 kluczyk, brak książki serwisowej. Informacje o stanie technicznym pojazdu znajdują się w ocenie technicznej dostępnej przy ogłoszeniu. W razie pytań prosimy dzwonić na nr tel. 785906620.

Aktualna cena:
40 200,00 zł

Zaloguj się aby wziąć udział w licytacji

Do końca licytacji 15 dni
Data zakończenia: 12.07.2019 09:00
Cena wywoławcza: zł/brutto
Cena Kup Teraz: 40200 zł/brutto
Faktura: Vat
Liczba osób, które obejrzały stronę: 228
Liczba wyświetleń: 612
Status: Trwa