DAF LF 45.220 E4

643

Typ/Wersja: Samochód ciężarowy / FA E12Skrzynia biegów: Manualna
Rocznik: 2008Moc: 224 KM (164.64kW)
Data rejestracji: 27/03/2008Pojemność: 6687 cm3
Przegląd: 28/03/2018Rodzaj paliwa: Olej napędowy
Ubezpieczenie: 2018-04 Kolor: Czarny
Przebieg w km: 1100000 kmLiczba drzwi: 2

Pojazd powindykacyjny sprzedawany jako uszkodzony - brak możliwości uruchomienia pojazdu, uszkodzona instalacja elektryczna, niesprawny most tylny, znajduje się na parkingu strzeżonym firmy Idea Getin Leasing we Wrocławiu przy ul. Opolska 188. Dokumenty pojazdu - karta pojazdu, dowód rejestracyjny, 1 kluczyk, brak książki serwisowej. Informacje o stanie technicznym pojazdu znajdują się w ocenie technicznej dostępnej przy ogłoszeniu. W razie pytań prosimy dzwonić na nr tel. 603197038.

Aukcja Zakończona
Do końca licytacji zakończona
Data zakończenia: 02.08.2018 13:32
Cena wywoławcza: zł/brutto
Cena Kup Teraz: 17900 zł/brutto
Faktura: Vat
Liczba osób, które obejrzały stronę: 45
Liczba wyświetleń: 198
Status: Trwa