a
639

BMC Midilux

Typ/Wersja: Autobus / L
Rocznik: 2008
Data rejestracji: 25/09/2008
Przegląd: -
Ubezpieczenie: 04/2020
Przebieg w km: 344204 km
Skrzynia biegów: Manualna
Moc: 150 KM (110.25kW)
Pojemność: 3922 cm3
Rodzaj paliwa: Olej napędowy
Kolor: Biały
Liczba drzwi: 2

Pojazd powindykacyjny sprzedawany jako uszkodzony - brak możliwości uruchomienia pojazdu, znajduje się na parkingu strzeżonym firmy FAMAT Serwis Słomczyn 70. Dokumenty pojazdu - karta pojazdu, dowód rejestracyjny, 2 kluczyki, brak książki serwisowej. Informacje o stanie technicznym pojazdu znajdują się w ocenie technicznej dostępnej przy ogłoszeniu. W razie pytań prosimy dzwonić na nr tel. 785906620.

Skontaktuj się z nami odnośnie tego auta

Do końca licytacji 26 dni
Data zakończenia: 26.11.2020 09:00
Cena wywoławcza: PLN
Cena Kup Teraz: 29 000 PLN
Faktura: Vat
Liczba osób, które obejrzały stronę: 417
Liczba wyświetleń: 1641
Status: Trwa

Parking/miejsce postoju

FAMAT Serwis Słomczyn 70
05-600 Słomczy

Idea Getin Leasing Słomczyn ul. Fabryczna 24
55-080 Pietrzykowice