BMC Midilux

639

Typ/Wersja: Autobus / LSkrzynia biegów: Manualna
Rocznik: 2008Moc: 150 KM (110.25kW)
Data rejestracji: 25/09/2008Pojemność: 3922 cm3
Przegląd: -Rodzaj paliwa: Olej napędowy
Ubezpieczenie: 2018-06 Kolor: Biały
Przebieg w km: 344204 kmLiczba drzwi: 2

Pojazd powindykacyjny sprzedawany jako uszkodzony - brak możliwości uruchomienia pojazdu, znajduje się na parkingu strzeżonym firmy FAMAT Serwis Słomczyn 70. Dokumenty pojazdu - karta pojazdu, dowód rejestracyjny, 2 kluczyki, brak książki serwisowej. Informacje o stanie technicznym pojazdu znajdują się w ocenie technicznej dostępnej przy ogłoszeniu. W razie pytań prosimy dzwonić na nr tel. 785906620.

Aktualna cena:
42 900,00 zł

Zaloguj się aby wziąć udział w licytacji

Do końca licytacji 4 dni
Data zakończenia: 26.04.2019 09:00
Cena wywoławcza: zł/brutto
Cena Kup Teraz: 42900 zł/brutto
Faktura: Vat
Liczba osób, które obejrzały stronę: 179
Liczba wyświetleń: 576
Status: Trwa