MERCEDES-BENZ S420

611

Typ/Wersja: Samochód osobowy - sedan / CDI 221Skrzynia biegów: Automatyczna
Rocznik: 2008Moc: 320 KM (235.20kW)
Data rejestracji: 11/12/2008Pojemność: 3996 cm3
Przegląd: -Rodzaj paliwa: Olej napędowy
Ubezpieczenie: 17/01/2018 Kolor: Szary metalik
Przebieg w km: 0 kmLiczba drzwi: 4

Pojazd powindykacyjny uszkodzony znajduje się na parkingu strzeżonym we Wrocławiu przy ul. Opolska 188. Auto nie daje się uruchomić, brak możliwości sprawdzenia stanu licznika. Dokumenty pojazdu: dowód rejestracyjny, karta pojazdu, brak książki serwisowej, 1 kluczyk. Ocena techniczna dostępna przy ogłoszeniu. Oględziny możliwe w dni powszednie w godz. 9-16. W przypadku pytań prosimy dzwonić na nr tel. 603197038 lub 785906620.

Aukcja Zakończona
Do końca licytacji zakończona
Data zakończenia: 30.07.2018 14:46
Cena wywoławcza: zł/brutto
Cena Kup Teraz: 50500 zł/brutto
Faktura: Vat-Marża
Liczba osób, które obejrzały stronę: 251
Liczba wyświetleń: 704
Status: Trwa