MERCEDES-BENZ S420

611

Typ/Wersja: Samochód osobowy - sedan / CDI 221Skrzynia biegów: Automatyczna
Rocznik: 2008Moc: 320 KM (235.20kW)
Data rejestracji: 11/12/2008Pojemność: 3996 cm3
Przegląd: -Rodzaj paliwa: Olej napędowy
Ubezpieczenie: 17/01/2018 Kolor: Szary metalik
Przebieg w km: 0 kmLiczba drzwi: 4

Pojazd powindykacyjny uszkodzony znajduje się na parkingu strzeżonym we Wrocławiu przy ul. Opolska 188. Auto nie daje się uruchomić, brak możliwości sprawdzenia stanu licznika. Dokumenty pojazdu: dowód rejestracyjny, karta pojazdu, brak książki serwisowej, 1 kluczyk. Ocena techniczna dostępna przy ogłoszeniu. Oględziny możliwe w dni powszednie w godz. 9-16. W przypadku pytań prosimy dzwonić na nr tel. 603197038 lub 785906620.

Aktualna cena:
56 000,00 zł

Zaloguj się aby wziąć udział w licytacji

Do końca licytacji 1 mies, 23 dni
Data zakończenia: 13.07.2018 09:00
Cena wywoławcza: zł/brutto
Cena Kup Teraz: 56000 zł/brutto
Faktura: Vat-Marża
Liczba osób, które obejrzały stronę: 171
Liczba wyświetleń: 500
Status: Trwa